Tallinna Linnavolikogu kehtestas jaanuaris 2013 kava, mille alusel korrastatakse eeloleva kaheksa aasta jooksul Tallinna munitsipaalkoolide võrk. Eesmärgiks on seatud luua optimaalne põhikoolide ja gümnaasiumide võrk Tallinnas, et tagada kõigile noortele võimalus omandada vähemalt põhiharidus ja soovi korral üldkeskharidus. Cumulus konsulteeris koolivõrgu kava koostamist koostöös Tallinna Ülikooli Tuleviku-uuringute Instituudiga, sh koostati olemasoleva olukorra ülevaade, tulevikuvajaduste prognoos, määratleti koolivõrgu korrastamise alternatiivid, koolivõrgu kujundamise lähtealused, strateegia, tegevuskava ja riskianalüüs.

Kava on kättesaadav siit.

Samuti konsulteeris Cumulus Tallinna Haridusameti tellimusel koostöös OÜga Geomedia Tallinna koolieelsete munitsipaalasutuste programmi 2013-2021 “Lasteaiakoht igale lapsele” koostamist. Programmi koostamise eesmärk on jätkata Tallinna elanike vajadustele ja linna võimalustele vastavate koolieelsete lasteasutuste võrgu plaanipärast arendamist ja selle rahastamist. Tallinna lasteaedade võrk peab looma Tallinna elanikule võimaluse soovi korral saada oma koolieelses eas, pooleteise- kuni seitsmeaastasele lapsele koht lasteasutuses.

Kava on plaanis Tallinna Linnavolikogu poolt kinnitada 2013. aasta kevadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Me kasutame küpsiseid, et parendada teie kasutajakogemust ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Jätkates meie veebisaidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.