19. jaanuaril käivitas Elva linnavalitsus uue arengukava koostamise protsessi suure kaasamisseminariga, millest võttis osa enam kui 85 inimest.

Konsultatsioonifirma Cumulus Consulting Mihkel Laan’i juhtimisel viis Elvas läbi suure kaasamisseminari, kus linnaelanike ning Elva arengust huvitatud isikute osalemise aktiivsus oli kõrge. Seminar kestis kaheksa tundi ning pakkus huvitava ja omanäolise kogemuse kaasamisprotsessis osalemisest.

Elva abilinnapea Heiki Hansen, kes veab arengukava protsessi ning kokku kirjutamist, leidis, et toimunud kaasamisüritus õnnestus just tänu aktiivsetele linnaelanikele.

Elva linnavalitsus algatas 2011. aasta sügisel linna uue arengukava koostamise protsessi, millesse tänaseks on kaasatud linnarahvas, erinevad huvigrupid, linnavolikogu läbi ajutise arengukomisjoni ja spetsialistid, et saada nägemus männilinna võimalikest arengusuundadest. Elva linna uue arengukava avalikustamine on plaanitud selle aasta augustiks.

Uudise tervikteksti on võimalik lugeda siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Me kasutame küpsiseid, et parendada teie kasutajakogemust ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Jätkates meie veebisaidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.