14. ja 15. jaanuaril toimus Pärnus kohalike omavalitsuste (KOV) juhtide koolitusprogrammi III moodul “Protsesside juhtimine ja finantsjuhtimine”. Koolitusel osales 26 omavalitsusjuhti Eesti erinevatest piirkondadest, mooduli viisid läbi Cumuluse konsultant Mihkel Laan ja Rivo Noorkõiv (OÜ Geomedia).

KOVi põhi- ja tugiprotsesside ümberkorraldamine ning uute eelarvestrateegiate ja –analüüside koostamine on lähiajal aktuaalne eelkõige haldusreformi kontekstis, mille tulemusena muutuvad senised struktuurid märkimisväärselt. Samas on paljudel KOVidel ka haldusreformita pidev vajadus efektiivsemate toimemudelite leidmiseks.

Cumulus on viimastel aastatel konsulteerinud mitmeid omavalitsuste protsesside efektiivistamisele suunatud rakenduslikke projekte ning finantsanalüüse, mis on muuhulgas ka KOV ühinemistega seotud. Näiteid Cumuluse vastavatest töödest leiab siit.

Me kasutame küpsiseid, et parendada teie kasutajakogemust ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Jätkates meie veebisaidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.