Cumulus viib Arhitektuurimuuseumi tellimusel perioodil jaanuar-oktoober 2014. a läbi mõisakoolidele mõeldud koolitusprogrammi “Mõisakoolide arendamine avatud külastuskeskusteks”. Programmi eesmärgiks on arendada osalejate teadmisi ja oskusi arendustegevuste, koostöö ning kultuuriturunduse valdkonnas. Programmiga on hõlmatud 32 mõisakooli, koolituse läbivad 120 koolide, omavalitsuste, kodanikuühenduste ja ettevõtete esindajat.

Koolitusprogramm vältab iga mõisakooli jaoks 6 päeva, kattes teemasid strateegiline planeerimine, finantsjuhtimine, väärtused, kogukonna kaasamine, mõisaklastrite ühisturundus, turismi tootearendus ja teenuste disain. Iga osalev mõisakool koostab programmi jooksul oma arendustegevuste kava.

Cumulus viib koolitusprogrammi läbi koos partneritega Implement Inscape ja HeiVäl Consulting.

Koolitusprogrammi läbiviimist rahastatakse Euroopa Majanduspiirkonna 2009-2014 toetustest, programmi “Mõisakoolid – säilitamine läbi kasutamise” kuuluva projekti „Tegus ja nägus mõisakool“ raames.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Me kasutame küpsiseid, et parendada teie kasutajakogemust ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Jätkates meie veebisaidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.