Cumulusel on hea meel, et Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetmest on rahastuse saanud 7 meie nõustatud projekti. Koos omafinantseeringuga on nende kogumahuks 145 miljonit krooni. Raha on saanud Paikuse, Kohila, Põlva, Narva, Kohtla-Järve ja Püssi tööstusalade infrastruktuuri edendavad projektid.

Tänaseks on mitmed neist projektidest ellu viidud, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus on kinnitanud Paikuse, Kohila ja Püssi projektide lõpparuanded.

Elluviimise faasis on veel Põlva Linnavalitsuse projekt “Infrastruktuuri väljaarendamine endisel Põlva KEKi territooriumil”, mida juhib Cumuluse konsultant Jaan Urb. Punkti peaksid ehitustegevused saama 2012. aasta augustis.

Cumulus on koostanud kõikide nimetatud projektide teostatavus- ja tasuvusanalüüsid, pannud kokku taotlusdokumentatsiooni ning juhtinud nelja elluviimist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Me kasutame küpsiseid, et parendada teie kasutajakogemust ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Jätkates meie veebisaidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.