[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_opacity=”0.5″ border_style=”solid”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Cumulus viib koostöös OÜ-ga Geomedia läbi koolituse “Ühinemise ettevalmistamine kohalikes omavalitsustes”, kuhu ootame osalema omavalitsuste juhte ja spetsialiste. Koolitus toimub 22. märtsil 2017. a kl 10.00 – 16.00 Tallinnas, hotell Euroopa (Paadi 5) Põhja-Euroopa saalis. Koolitust viivad läbi pikaajalise kogemusega konsultandid Rivo Noorkõiv (OÜ Geomedia) ja Mihkel Laan (OÜ Cumulus Consulting).

Koolituse eesmärk on aidata kaasa omavalitsuste ühinemise ettevalmistamisele enne kohalike omavalitsuste volikogude korralisi valimisi. Koolituspäeva jooksul käsitletakse kohalike omavalitsuste ühinemisega seotud olulisemaid teemasid, nende läbitöötamise töövahendeid ja tuuakse praktilisi näiteid.

Koolitus on ennekõike praktiline ja mõeldud valla- ja linnavolikogu liikmetele, omavalitsuste ja nende stukruuriüksuste juhtidele ning spetsialistidele, kes on seotud ühinenud omavalitsustes erinevate valdkondlike analüüside, otsuste ja õigusaktide koostamise ning otsuste mõjude hindamise läbiviimise ja selle korraldamisega. Koolituse kava on lisatud kutsele.

Koolituse hind on 125 €+km (20%). Kui ühest organisatsioonis osaleb kaks või enam inimest, kehtib allahindlus 10%.

Koolituse maksumuses sisalduvad koolitusmaterjalid, kohvipausid ja buffet lõunasöök.

Koolitusele saab registreeruda >SIIN< kuni 17.03.2017 (k.a). Koolituse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse registreerumisvormis märgitud e-posti aadressile. Kohtade arv on piiratud!

Koolituse kava

Lisainformatsioon:

Mihkel Laan
OÜ Cumulus Consulting
mihkel.laan@cumulus.ee
Tel: +372 52 97 984

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Me kasutame küpsiseid, et parendada teie kasutajakogemust ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Jätkates meie veebisaidi kasutamist, nõustute meie küpsiste kasutamisega.